Responsive Web

Sektörünüze özel, mobil ve seo uyumlu tamamen kullanıcı odaklı tasarımlarla kurumsal web sitenizi yapıyoruz. Wordpress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop

Bakım Ve

Web sitenizin olası arızalara karşı garanti altında olması ve olası arızaların düzeltilmesi bakım, yeni eklentiler ile zenginleştirilmesi işine de güncelleme denir.

SEO

SEO dijital pazarlama stratejisinin en önemli gücünü oluşturmaktadır. Yatırım maliyetinin en düşük olduğu, ticari geri dönüşümünün en yüksek olduğu dijital reklam stratejisidir.

Sosyal Medya

Sektörünüze özel, mobil ve seo uyumlu tamamen kullanıcı odaklı tasarımlarla kurumsal web sitenizi yapıyoruz. Wordpress, Drupal, Joomla, Magento, PrestaShop

LogoTasarımı

Bir kurumun kimliğini ifade eden en temel unsur logodur. Logo tasarımı, bu anlamdan kurum için tasarım çalışmalarının en önemlisi ve temelini oluşturan parçasıdır. Yine aynı şekilde kurum için yapılan çalışmalarda en kalıcı olanıdır.

Alan Adı ve Sunucu

Sunucu ; kişi ve organizasyonlara ait web sitelerinin ve sayfalarının kesintisiz bir şekilde internet üzerinde yayınlanmasına olanak tanıyan, güçlü donanım ve yazılımsal web sunucularının birleşimi ile oluşturulmuş bir web sitesi yayınlama hizmetidir.

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Profesyonel fotoğraf çekimi görülmeyen detayı gösterebilmek, farklı bakış açıları ile bilinmeyene odaklanmak ve gözle görünenin çok daha ötesine geçmektir bir nevi.

Tanıtım Film

Tanıtım filmi çekimi genellikle bir kurum-firma, şirket ya da ürünün geniş ve ayrıntılı bir şekilde, tüm detaylarıyla video, resim, fotoğraf gibi medya iletişim araçlarını kullanarak ön plana çıkartılmasını sağlamak amacıyla yapılır. --Kurumsal tanıtım filmi, tanıtım videosu, infografik hazırlama, animasyon tanıtım filmi

Erp Muhasebe Sektörel Otomasyonlar

Erp Muhasebe Sektörel Otomasyonlar, sistemi işletmenin hesap tutma, planlama ve yönetim otomasyon görevlerini yerine getiren evrensel bir sistemdir. Çeşitli hesap tutma biçimlerini desteklediği için, farklı sektörlerde faaliyet gösteren şirketlerde kullanılabilir.

TOP