BEREKET BİLİŞİM KİMDİR ?

Her şeyden önce sizin düşüncelerinize önem veriyoruz. Bereket Bilişim olarak ekibimizle (tasarımcı, yazılımcı, SEO uzmanı, metin yazarı vs.) sektörde profesyonel çözümler sunmak en büyük hedefimizdir. Yenilikleri takip eden ve sunan çalışmaları sizlere sunmayı hedeflediğimiz mükemmel görselliğin yanı sıra, firmalara özel tasarımlar, kurumsal, e- ticaret, sektöre özel yazılımlar, Kurumsal Kimlik, SEO, Google Adwords, Sosyal Medya, Domain-Hosting, Profesyonel Fotoğraf Çekimleri ile sizler için dikkat çekici ve güvenilir bir iş ortağı olarak yürütmek en büyük misyonumuzdur. Sizlere daha iyi hizmet ve destek sağlamak için ekibimiz her zaman yanınızda olacaktır. Tasarım, yazılım, danışmanlık çözümleri üretme ve doğru sonuca ulaşma çabasındayız.

Tilki

Ekibin Tatlı Sosyal Medya Tilkisi

Aklından bin türlü tilki dolanır fakat inanır mısınız bilmiyorum ama hiç birinin birbirinden haberi yoktur. Sosyal medya da da bu tilkilerini kullanacağından şüpheniz olmasın.

Abrek

Ekibimizin Emotional Editörü

Bir o kadar alıngan bir o kadar da minnak kalbiyle bizleri duygulandırsa da kendisi ekibimizin ayrılmaz bir parçası olarak kalmalı. Yoksa yazıları hazırlarken çok zorlanırız.

Asyalı Pilot

Uçan Mühendisimiz

Kendisi Skydiving'e ve bu tarz sporlara olan aşkıyla bilinir. Yazılımda da tek rakibi THY!

Arines

Ekibin Görsel Ego Şöleni

Mükemmellikte zirve yapmış, görsel şöleniyle hayatımıza renk katıyor.

Zetsobou

Ekibin Video Box'ı

Michael Jackson şapkasıyla onu her yerde tanıyabilirsiniz. Tarzıyla fark yaratır videolarında bu farkını göreceksiniz.

TOP